מגדלי תאורה / עגלות תאורה למכירה ולהשכרה

wanco ארה"ב יצרנית מגדלי תאורה במגוון גדלים מסוג LED בעלי עוצמת תאורה גבוהה מאוד, גנרטור דיזל מושתק וצריכת סולר מינורית.

לא בטוחים איזה מגדל תאורה הוא הנכון ביותר עבורכם?

אל תהססו, הצוות שלנו זמין עבורכם לייעוץ בטלפון 077-8042625

מגדל תאורה הוא אחד המתקנים החשובים ביותר לטובת תפעול בטיחותי של שטחי עבודה הפעילים בשעות החשיכה, שכן בזכותו יכולים להינצל חיים. לכן, כשאתם באים לבחור עמוד תאורה נייד לשטח, חשוב מאוד שתתייחסו למספר פרמטרים חשובים:

  • גדול מספיק אבל קומפקטי – מעבר לבטיחות, שהיא כמובן הדבר החשוב ביותר, חשוב מאוד שעגלת/מגדל התאורה ההיה גם קומפקטי ונוח לאחסנה. יש היום מגדלי תאורה מתקדמים רבים בעלי מוטות גרירה מתקפלים אשר ניתן גם להעביר אותם בקלות ממקום למקום וגם לאחסן אותם בקלות.

 
  • זמן עבודה – כמובן שאחד הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת מגדל תאורה או עגלת תאורה הוא זמן העבודה שלו. ואם חשבתם שעצם העובדה שיש עמודי תאורה שתופסים פחות מקום משמעו שהספק העבודה שלו יהיה נמוך יותר – אתם טועים. יש עמודי תאורה קומפקטיים מאוד, שעובדים בעוצמה חזקה ביותר. הדבר החשוב הוא לברר את כל הפרטים מראש, על מנת שלא תהיינה אי הבנות בהמשך.

 
  • בטיחות – אם בעבר צריך היה לטפס על סולם כדי לכוון את האורות לכיוון הרצוי, הרי שהיום אין בכך צורך בכלל. את מגדלי התאורה אשר ממוקמים על עגלה ניידת אפשר לכוון לכל כיוון רצוי תוך כדי שעומדים על הקרקע, וזאת באמצעות כננת ידנית כפולה או כננת כוח. הדבר כמובן תורם מאוד לבטיחות ההפעלה של מגדלי התאורה והעבודה איתם, וזהו הישג משמעותי מאוד בתחום.

 
  • אחריות – כמובן שחשוב לרכוש רק מגדל תאורה אשר מגיע אליכם עם אחריות מלאה, על מנת שבמקרה של תקלה יהיה לכם אל מי לפנות ולבקש תיקון או החלפה.

 

והכי חשוב: הצרכים האמיתיים שלכם – חשוב מאוד להתאים את מגדל התאורה שאתם רוכשים לצרכים האמיתיים שלכם בשטח. אל תחסכו בגודל העמוד עצמו או מיכל הדלק רק כי זה זול יותר, כי אתם עלולים למצוא את עצמכם אחר כך משלמים הרבה יותר.

עוצמת תאורה: 
 
4X350W LED

עוצמת תאורה: 
 
4X400W LED

עוצמת תאורה: 
 
4X300W LED

עוצמת תאורה: 
 
4X350W LED

עוצמת תאורה: 
 
4X480W LED

בלון מגדל תאורה
LED Balloon Lights

עוצמת תאורה: 
 
650W LED

עוצמת תאורה: 
 
4X300W LED

לקבלת הצעת המחיר הטובה ביותר על מגדלי תאורה מלאו פרטיכם

מגדל תאורה / עגלת תאורה / עמוד תאורה נייד – AIR SUPPLY לשירותכם

אצלנו בחברת AIR SUPPLY תוכלו למצוא מגוון רחב של מגדלי תאורה / עגלות תאורה בגדלים שונים, כולם עברו את כל בדיקות הבטיחות והאיכות הקפדניות ביותר ועומדים בכל התקנים הנדרשים.

אם אתם מחפשים עמוד תאורה איכותי לאזור העבודה שלכם אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונסייע לכם בבחירת המגדל המתאים ביותר לכל הצרכים הספציפיים שלכם.

לקבלת הצעת המחיר הטובה ביותר מלאו פרטיכם

דילוג לתוכן